استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

اگر قصد گرفتن ویزای توریستی استرالیا را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای ویزای توریستی 600 استرالیا اقدام کنید. هزینه ویزای توریستی استرالیا در ویزالند، 250 دلار آمریکا می‌باشد.

شینگن

ویزای توریستی فرانسه

ویزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار اقدام کنید.

ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا با نام رسمی جمهوری ایتالیا و ملقب به کشور چکمه‌ای، یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است؛ تعداد و تنوع دیدنی‌های ایتالیا به حدی است که آن را به موزه‌ای به پهنای یک کشور تبدیل کرده است.

ویزای توریستی بلژیک

ریافت ویزای توریستی بلژیک به علت آب هوای بارانی این کشور و جنگل های زیبای آن متقاضیان زیادی دارد. این کشور در مجاورت هلند، آلمان و فرانسه واقع شده است و همچون آن ها عضو پیمان شینگن می باشد. بلژیک مقر اصلی اتحادیه اروپا می باشد و از نظر سیاسی نیز اهمیت زیادی دارد.

ویزای توریستی آلمان

گرفتن ویزای آلمان همیشه باید اولین قدم شما در برنامه ریزی برای سفر باشد چرا که بهترین پروازهای ارزان قیمت با راحت ترین هتل ها و جالب ترین مکان را برای بازدید دارد. در میان شهرهای آلمان، فرانکفورت یکی از زیباترین چشم اندازها را دارد.

ویزای توریستی چک

ویزای توریستی چک بیشترین درخواست را در بین متقاضیان دریافت ویزای چک دارد. کشور چک علاوه بر ویزای توریستی، ویزاهای دیگری مانند ویزای تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای مهاجرتی، ویزای درمان، ویزای عبوری یا ترانزیت و ویزای کار و تعطیلات را نیز دارد که دریافت هر کدام از این ویزاها با هدف از سفر به آن کشور مشخص می باشد.

ویزای توریستی یونان

ویزای توریستی یونان مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در یونان دارید این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی یونان یا ویزای کار اقدام کنید

ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند و مهاجرت توریستی به هلند از راههای مهاجرت به هلند می باشد . شرایط اخذ اقامت هلند از طریق مهاجرت توریستی به هلند و اخذ ویزای توریستی هلند چگونه است ؟

کانادا

ویزای توریستی کانادا

بسیاری از گردشگران و مهاجران به دلیل شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی که در کانادا وجود دارد، بازدید از این کشور را در اولویت قرار می دهند. دولت کانادا به علت کثرت درخواست های ویزای توریستی کانادا، قوانینی بسیار جدی در این زمینه برای ورود متقاضیان خارجی وضع نموده است

آسیا

ویزای توریستی ژاپن

برای سفر گردشگری به کشور سحرآمیز ژاپن که به طور کامل با مرزهای آبی محصور شده است ، الزاما باید ویزای ژاپن دریافت نمایید. ژاپن در واقع ترکیبی منحصربه فرد از قشر مدرن و سنتی است که دارای معابد و ساختمان های قدیمی با دستاوردهای موجود مدرن در معماری و فن آوری است ، با اخذ ویزای ژاپن قادر خواهید بود که از نزدیک با غنای تاریخی ، هنری و فرهنگی ژاپن بیشتر آشنا شده و به علاوه از طبیعت خیره کننده آن از ارتفاعات سفیدپوش تا جنگل ها و سواحل زیبایش لذت ببرید .