نزدیک به ۶۰ زمین گلف در اندلس اسپانیا وجود دارد، که 30 تای آن در کوستال دل هستند. آب و هوای خوب اسپانیا به بازی گلف این امکان را می دهد که در تمام طول سال به عنوان بازی محبوبی شناخته شود. کسانی که زمین های گلف را به عنوان سرمایه گذاری در اسپانیا خریداری می کنند معمولا این زمین ها را چند سال اجاره می دهند، و سرمایه گذاری معقولی را کسب می کنند.


شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا یک گزینه جذاب برای بسیاری از سرمایه گذاران است که به دنبال سرمایه گذاری در اروپا هستند. اندلس در واقع بزرگتر از برخی از شهر های اسپانیا است. بسیاری از مردم فکر می کنند که استان کاستا دل سول همان اندلس می باشد.

استان کاستا دل سول به هشت استان کوچک تقسیم می شود : مالاگا، سویا، کوردوبا، گرانادا، جین، آلمریا، هوالوا و كادیز. این منطقه ناشناخته در اطراف Huelva و Cádiz حفاظت شده است، که به نام ” Algarve اسپانیامعروف می باشد(به دلیل نزدیکی آن به مرز پرتغال). خرید ملک در اینجا به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند هست که به طور قابل توجهی ارزان تر از خواص معادل در کوستا دل سل و Algarve پرتغالی است. علاوه بر این، قوانین برنامه ریزی سختگیرانه به این معنی است که هرگز ملک ها غیر قانونی ساخته نخواهند شد.


املاک در اسپانیا

یک شهر خوب برای جستجوی املاک و اقامت اسپانیا، کاستا دلالوز Chiclana de la Frontera است. سواحل شگفت انگیز فقط هفت مایل دورتر هستند و شهرک های نزدیک پلایا بارسا بعضی از معماری های جذاب اسپانیا هستند. آپارتمان های کوچک و به شدت سفید، خانه های متصل شده با باغ های تمیز و در هم رفته در کنار ساحل می باشد. در جنگل های کاج فراتر از این موضوعات را می بینید، توسعه های کم چگالی آپارتمان ها و خانه های ییلاقی دارای زیبایی خاصی است که معمولا در اطراف آنها استخرهای شخصی فراوان است.


مالیات در اسپانیا

نرخ مالیات بر درآمد فردی اسپانیا، از ۲۴.۷۵٪ به ۵۲٪ متغیر است. سود سرمایه شرکت ها به درآمد منظم اضافه می شود و در نرخ ۲۷ درصد مالیات است. تحت شرایط خاص معافیت مشارکت برای فروش سهام یک شرکت تابعه وجود دارد. طبق گزارش TINSA، قیمت خانه های اسپانیا در طول سال با افزایش ۲.۶۷٪ در پایان سال ۲۰۱۷ ( با تورم ۰.۳۸٪ ) به ۱۳۸۵ یورو در هر متر مربع رسیده است. پنجمین دوره متوالی افزایش قیمت خانه در سه ماهه چهارم سال بود که قیمت خانه در سه ماهه آخر، ۳.۲٪ افزایش یافت.

 


سرمایه گذاری در اسپانیا قواعد و پروسه ی مشخصی را دارد، در ابتدای امر توصیه میشود یک سفر توریستی به این کشور داشته و جهت این سفر توریستی هم اقدام به اخذ روادید توریستی اسپانیا بکنید . به جهت اینکه خود امر سرمایه گذاری در اسپانیا بر فرض مثال از طریق ارائه ی ۵۰۰,۰۰۰ یورو از سمت یک شخص غیر اروپایی لحاظ میشود بین ۱۰ الی ۱۵ هفته پروسه ی اداری آن طول میکشد بنابراین برنامه ریزی زمانی در باب سرمایه گذاری در اسپانیا بسیار مهم و قابل توجه می باشد. بنابراین جهت سرمایه گذاری در اسپانیا ابتدا میتوانید یک سفری به آنجا داشته باشید جالب توجه است که شما اگر متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا می باشید باید یک NIE که مخفف عبارت اسپانیایی میباشد که به زبان انگلیسی FIN گفته میشود که ترجمه این اختصار کد شناسایی افراد خارجی میباشد داشته باشید.

توجه داشته باشید اگر شما می خواهید برای اعضای خانواده ی خود هم اقامت اخذ بفرمایید بعد از سرمایه گذاری شما می توانید بلافاصله برای این افراد بعد از اینکه ثبت نام انجام شد اقدام کنید که این افراد درجه یک خانواده میتوانند کار کنند در اسپانیا و تحصیل کنند و بعد از ۵ سال که روال را رعایت میکنند و قانون را اجرا میکنند به اقامت کل اروپا هم برسند. حتی سفر به تمام اتحادیه اروپا برای آنها مقدور است