ویزای توریستی جمهوری چک

ویزای توریستی چک بیشترین درخواست را در بین متقاضیان دریافت ویزای چک دارد. کشور چک علاوه بر ویزای توریستی، ویزاهای دیگری مانند ویزای تجاری، ویزای دانشجویی، ویزای مهاجرتی، ویزای درمان، ویزای عبوری یا ترانزیت و ویزای کار و تعطیلات را نیز دارد که دریافت هر کدام از این ویزاها با هدف از سفر به آن کشور مشخص می باشد.

ویزا تحصیلی جمهوری چک

امروزه جمهوری چک یکی از معروف ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی به لحاظ تحصیل در جمهوری چک خواهد بود چرا که بیش از 39000 دانشجو را در خود جای داده است. آمارهای اخیر اتحادیه اروپا نشان داده است که در سال 2014 این کشور در لیست 12 مقصد رایج برای دانشجویان آراسموسی در اروپا قرار گرفته است.

ویزای کار جمهوری چک

یکی از راه های ورود به این کشور اخذ ویزای کاری میباشد که هم اکنون امکان دریافت این ویزا کم میباشد . برای کار در جمهوری چک باید کارفرمایی از این کشور برای شما دعوت نامه کاری بفرستد تا شما بتوانید برای دریافت ویزای کاری جمهوری چک اقدام بفرمایید

ویزای سرمایه گذاری جمهوری چک

یکی از راه های ورود به کشور چک اقدام از طریق سرمایه گذاری در جمهوری چک می باشد. برای سرمایه گذاری در جمهوری چک می بایست ابتدا اقدام به در یافت ویزای سرمایه گذاری در جمهوری چک کرد.