ویزای توریستی استرالیا

اگر قصد گرفتن ویزای توریستی استرالیا را دارید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای ویزای توریستی 600 استرالیا اقدام کنید. هزینه ویزای توریستی استرالیا در ویزالند، 250 دلار آمریکا می‌باشد.

ویزای تحصیلی استرالیا

تحصیل در استرالیا با توجه به تدریس به زبان انگلیسی و همچنین رتبه بندی خوب دانشگاه های این کشور مورد تقاضای بسیاری می باشد، شرایط اخذ بورسیه در استرالیا جهت تحصیل رایگان در استرالیا وجود دارد ولی معمولاً در مقطع دکترا ارائه می شود.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از روش های مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا می باشد، سرمایه گذاری این کشور دارای شرایط خاصی می باشد و اشخاص در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزا بهره مند شوند. افرادی که از شرایط مالی نسبتاً خوبی برخوردار هستند سرمایه گذاری در استرالیا گزینه بسیار مناسبی برای ایشان فراهم است.

ویزای مهارت شغلی استرالیا

ویزاهای مهارت شغلی استرالیا آسانترین راه مهاجرت برای افراد دارای تخصص کاری میباشد. متقاضیان به واسطه این ویزا میتوانند اقامت دایم استرالیا را دریافت وبه کارو زندگی در استرالیا مشغول شوند.

ویزای استرالیا با حمایت کارفرما

ویزای حمایت کارفرما (اسپانسری)، ویزای اقامت دائم استرالیا است که به افراد متخصصی که توسط کارفرمای مورد تائید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شده اند، اجازه ی کار در استرالیا را می دهد.

ویزای استرالیا برای همسر

ویزای همسر یک ویزای موقت است که درصورت واجد شرایط بودن می تواند به ویزای اقامت دائم استرالیا تبدیل شود. به واسطه این ویزا به همسر یک شهروند یا مقیم دائم استرالیا، اجازه داده میشود تا در استرالیا زندگی کند.

ویزای استرالیا برای والدین

ویزای والدین یک ویزای اقامت دائم استرالیا است و به والدینی تعلق می گیرد که قصد دارند به واسطه فرزندان خود که مقیم استرالیا می باشند، به استرالیا مهاجرت کرده و مورد حمایت فرزندان خود قرار بگیرند.

ویزای استرالیا برای فرزندان

ویزای فرزندان یک ویزای اقامت دائم است و به فرزندانی که والدین آنها شهروند یا دارای ویزای دائم استرالیا میباشد، اجازه میدهد تا به استرالیا آمده و به همراه والدین خود زندگی کنند.